AGENCJA

BMG-SPORT to profesjonalna agencja managerska, zajmująca się managementem sportowym, zarządzaniem karierą zawodowych sportowców, realizacją transferów i marketingiem sportowym. Realizując wymienione cele przez wiele lat, możemy dziś pochwalić się wymiernymi efektami i ugruntowaną pozycją marki BMG-SPORT.Nasza oferta skierowana jest do:

- zawodowych sportowców i trenerów
- klubów sportowych
- firm i instytucji (także spoza branży sportowej)
- organizatorów konferencji i szkoleńZawodowi sportowcy i trenerzy
W tym zakresie specjalizujemy się w profesjonalnym zarządzaniu karierą sportowca i trenera. Negocjujemy kontrakty, przeprowadzamy transfery do klubów w kraju i za granicą, pozyskujemy reklamodawców. Dbamy o rozwój sportowej kariery, uwzględniając wszystkie istotne czynniki: umiejętności, przebieg kariery, osobowość, zainteresowania itp. Zarządzanie oparte na tak szczegółowych analizach pozwala opracować profesjonalne programy sportowo-marketingowe, które wcielamy w życie, pomagając naszym sportowcom i trenerom w osiąganiu klasy światowej w danej dyscyplinie sportu. Zapewniamy im ponadto pełną opiekę prawną i medyczną, ubezpieczenia, a także doradztwo inwestycyjne oraz projektowanie, wykonanie i prowadzenie stron internetowych.Kluby sportowe

Partnerom klubowym proponujemy realizację transferów zawodników, organizację obozów i zgrupowań, a także meczy z drużynami zagranicznymi. Oferujemy także ocenę dotychczasowych działań marketingowych oraz opracowanie planu marketingowego i konkretnych propozycji, które ukierunkowane będą na promocję klubu. Na podstawie szczegółowej analizy przedstawiamy możliwe rozwiązania, kreujące markę partnera klubowego. Proponujemy także wsparcie w pozyskiwaniu sponsorów, pośrednictwo w sprzedaży wizerunku aren sportowych (np. naming rights), a także projektowanie i opracowanie wydawnictw i publikacji dotyczących klubu. Trenerom klubowym proponujemy staże w klubach zagranicznych.
Firmy i instytucje

Partnerom biznesowym oferujemy promocję marki (firmy, miasta, gminy) poprzez sport na najwyższym poziomie. Wprowadzamy w życie innowacyjne strategie marketingowe, dając naszym partnerom możliwość do skorzystania z wizerunku sportowych gwiazd. Oferujemy promocję marki przez najlepszych sportowców w kraju, reprezentantów i mistrzów Polski. Promocja taka może odbywać się m.in. poprzez umieszczenie logo na strojach i sprzęcie sportowym oraz poprzez wykorzystanie wizerunku sportowca w kampaniach reklamowych i wydarzeniach promocyjnych. Na ten cel projektujemy również różnego typu publikacje i wydawnictwa. Dla zainteresowanych firm i instytucji opracowujemy specjalistyczny plan promocji, który powstaje w oparciu o potrzeby, możliwości i profil działalności naszego partnera. Krótko mówiąc – dostosowujemy rodzaj działań marketingowych i przedmiot reklamy (dyscyplinę sportu, zawodnika) do biznesowego partnera, dając mu jednocześnie swobodę wyboru i konfiguracji zakresu współpracy. Działaniom, w których bierzemy udział, zapewniamy wsparcie medialne i promocję prasową, a partnerując firmom i instytucjom, przyczyniamy się do kreowania ich unikalnej marki, która wpłynie na zachowania konsumentów i budowę długoterminowej lojalności.
Organizatorzy konferencji i szkoleń
Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielimy się podczas szkoleń, konferencji i sympozjów. Jesteśmy otwarci na realizację programów szkoleniowych i wykładów z zakresu szeroko rozumianego marketingu sportowego, organizowania sponsoringu czy promocji klubów/osób/organizacji. Nasze wystąpienia poparte są konkretnymi przykładami, a kiedy trzeba połączone mogą być także z wystąpieniami naszych sportowców.arek
stadion
pawel
pap